Vampires Diaries in 1864
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires Diaries in 1864

Vampire Diaries 1864 was beautiful years :D
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Miesto laikrodis

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:18 pm

- Na, man tinka ir dabar, - šyptelėjo ir gūžtelėjo. Buvo geras oras, tad galėjo pasivaikščioti. - Gal žinote, kada Katherine atvyks į miestelį? Norėčiau ją vėl pamatyti, po tiek metų... - apsimetė draugiška. Norėjo ją ant šakos pakabint.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2012-01-12

Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:21 pm

-Puiku keliaujam,kur norėtumėt pirmiausia?-nusišypsojo ir pasižiūrėjo į mergina-Katerina turėtu greitai grįšti,nors iš tiesų nežinau nes pats tik šiandien grįžau-nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:22 pm

- Puiku. Man tiks bet kur, - mielai šyptelėjo ir ėmė eiti. Ech, mintyse jau kūrė planus, kaip nuskalpuos Kathinką ir kaip miestelis priklausys jai. Tik jai.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2012-01-12

Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:24 pm

-Panelę būkit gera ir sakykit tikslia vieną,nes iš tiesų nežinau kur jus pirmiausiai nuvesti,ar ką parodyti-nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:48 pm

Mąstė Charlottukas, kur jie dabar gali eiti. Kažkodėl prisiminė tik krioklius, kuriuos norėtų pamatyti.
- Prie krioklių. Seniai ten buvau, - šyptelėjo ir ėjo toliau.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 446
Join date : 2012-01-12

Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:50 pm

-Žinomą panelę,jūsų noras man įsakymas-nusišypsojo ir paėmęs ją už parankęs nusivedė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 EmptyAntr. 03 13, 2012 8:55 pm

Nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miesto laikrodis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto laikrodis   Miesto laikrodis - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Miesto laikrodis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vampires Diaries in 1864 :: Miesto aikštė-
Pereiti į: